PRIJAVA
Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 2. kolo
Rijeka – Rudar 6:2, bijeli osigurali prvo mjesto
10.05.2021.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Jadran 6:2 u utakmici drugog kola doigravanja Prve lige Nogometnog središta Rijeka osiguravši naslov prvaka. Izabranici Đulija Stavera prvo mjesto su osigurali u ligi gdje se natječu sa starijim godištem.

Jadran je poveo u petoj minuti, Šantor je pogodio iz slobodnog udarca - 0:1. Bijeli su preokrenuli rezultat hat-trickom Cvitanovića.

Rijeka je izjednačila u osmoj minuti, Cvitanović je presjekao dodavanje vratara u otvaranju i igre i poentirao - 1:1.

Bijeli su poveli već u 11. minuti, Šerifi je na lijevoj strani nanizao nekoliko igrača, ušao u kazneni prostor i ubacio za utrčalog Cvitanovića koji je poentirao iz blizine - 2:1.

Treći gol stigao je u 33. minuti. Nakon kornera Karabaića, Arbanas je u skoku skrenuo loptu do Cvitanovića koji je bio spreman ispred gola za svoj treći gol - 3:1.

Rijeka je povećala prednost u 36. minuti, Cvitanović je i asistent izvanrednim ubačajem s desne strane Šerifiju koji je utrčao i na drugoj stativi zatresao mrežu - 4:1.

Jadran je smanjio u 49. minuti, Gugenski je prošao po lijevoj strani i odigrao povratnu loptu za Bona - 4:2.

Rijeka je do kraja utakmice potvrdila pobjedu s još dva gola, u 54. minuti, nakon ubačaja Karabaića, Grulović je utrčao u sredinu, došao do lopte prije vratara i skrenuo je u mrežu - 5:2.

Konačan rezultat postavio je Šerifi realiziravši penal u 56. minuti - 6:2.